O firmě

Firma Pramon byla založena v roce 1993 v Plzni. Firma se zabývala nejprve montáží těsnění do oken a dveří a postupem času i montáží kompletní stínící techniky jak vnitřní tak venkovní, plastových lamelových dveří, sítí proti hmyzu zámečnickou výrobou, opravárenskou činností jak ve strojírenství tak v kancelářích, bytech a domech. Dále nabízíme různé montážní práce a kompletní autodiagnostiku přístrojem Bosch KTS 540.

Naše aktivity jsou převážně v okolí Plzně a celého Plzeňského kraje, Prahy a okolí, Jižních a Severních Čech ale také po celé České republice.
Montujeme a opravujeme do stávajících rodinných domů, do novostaveb, bytů, firem, zdravotnických zařízení, škol, úřadů apod.
Pro své zákazníky se snažíme vybírat pouze výrobky z kvalitních materiálů od ověřených a zkušených výrobců a dodavatelů.

V případě zájmu o naše služby postupujte takto:

Zavolejte nebo napište Váš požadavek, a mi k vám přijedeme v dohodnutý termín, navrhneme optimální řešení, předvedeme katalogy vzorníky, zaměříme, uděláme cenovou kalkulaci (ihned), sepíšeme smlouvu a od 4. dnů do 1. týdne namontujeme.
V případě oprav je postup individuální, ale je vždy v našem zájmu včasné vyřízení zakázky.

Na naše výrobky a služby poskytujeme záruční a pozáruční dlouhodobý servis.
Při případných pozáručních reklamacích jsou cenově zvýhodněni naši zákazníci.