Vnitřní horizontální žaluzie

Hliníkové žaluzie stále představují jeden nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken jak plastových tak dřevěných.

ISOline

Typ ISOline je dnes nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a euro oken. Žaluzie je ovládaná řetízkem který zabezpečuje naklápění a vytahování lamel. Nosiče mohou být v barvě bílé a hnědé barvy. Tento typ může být vybaven lamelou o síle 0,18 mm v 33 barevných odstínech. Další možnost modifikace je použití lamely o šířce 16 mm v 9-ti barevných odstínech. Boční vedení je zde zajištěno silonovou strunou o průměru 0,8 mm. Celé žaluzie včetně nosičů mohou být vyrobeny z hliníku. Tato žaluzie je vhodná do vlhkého prostředí jako jsou koupelny, kuchyně a pod.

ISOlineISOline detailISOline standardISOline celostinici

ISOline LOCO

Jedná se o model produktové řady ISOLINE určené pro prakticky všechny typy plastových oken. Žaluzie se vyrábí a dodává s plechovou krycí lištou LOCO, která díky svému designu dotváří celkovou vizáž moderního interiéru. Krycí lišta je zakončena tenkými plastovými krytkami ve stejné barvě krycí lišty. Technické i estetické provedení této žaluzie ji staví do pozice jak špičkového modelu produktové řady ISOLINE, tak nejlepšího modelu žaluzie v celé typové nabídce žaluzií. Její výhodou je estetičnost a cenová dostupnost.

ISOline LOCOISOline LOCO detailISOline LOCO standardniISOlino LOCO celostinici

ISOline PRIM

Tato žaluzie je koncepčně novým nástupcem generace žaluzií ISOline a ISOline LOCO. Spojuje v sobě všechny technické přednosti těchto typů. Díky spojení horního profilu s krycí lištou v jeden celek vzniklo kompaktní řešení, které odstraňuje neduhy předchozích generací. Je ovládaná řetízkem a nabízí tradiční barevnou škálu odstínů lamel i barevného sladění horního a dolního profilu. I nadále zůstává jednoduchý způsob montáže jako u předchozí generace žaluzií. ISOline PRIM lze vyrobit i v celostínícím provedení.

ISOline PRIMISOline PRIM detailISOline PRIM celostinici