Vnitřní látkové roletky

Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na designové řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Roletku lze umístit na křídlo okna nebo před okenní otvor. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu, do rámu nebo zavěšení na křídlo plastového okna, euro okna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

JAZZ 25 EXPERT

Textilní roletka je vhodná do rozměru 2000 x 2500mm (š x v) dle typu látky. Její provedení je bez krytu návinu, volně visící. Držáky, závaží látky a řetízek jsou v deseti barevných odstínech. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna invazivně pomoci šroubů nad okno, do ostění, na křídlo (nezmenšuje světlost).

jazz 25 expertjazz 25 expert detail

COLLETE PLUS

Textilní roletka je vhodná do rozměru 1500 x 2500mm (š x v) dle typu látky. Její provedení je s krytem návinu látky a s krycími lištami po stranách. Kryt návinu (box), krycí lišta a závaží látky jsou v barvě bílé, hnědé a v pěti dekorech renolitových fólií. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna invazivně pomoci šroubů na křídlo okna.

collete pluscollete plus detail

LEGEND

Textilní roletka je určena výhradně pro střešní okna je vhodná do rozměru 1200 x 1400mm (š x v) dle typu látky. Její provedení je s krytem návinu látky a s krycími lištami po stranách. Krycí lišta návinu, boční krycí lišty a závaží látky jsou v barvě bílé, hnědé a stříbrné. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna invazivně pomoci šroubů na křídlo okna.

legendlegend detail

Standard MINI s fixací

Zcela nový typ roletek určený k montáži na rám okna a to zcela bez vrtání. Interiérové látkové roletky Standard MINI s fixací jsou určené pro montáž do plastových a dřevěných oken.
Roletky se ovládají řetízkem, který může být umístěn vpravo nebo vlevo. Komponenty na tyto roletky jsou pouze v bílém provedení!!! Roletky Standard MINI s fixací se vyznačují jednoduchým ovládáním a obzvláště jednoduchou montáží. Závěsné držáky jsou určeny pro okna s tloušťkou rámu max. 20mm!Maximální výrobní rozměry: 1150 x 1500 mm

standard mini s fixacistandard mini s fixaci detailstandard mini s fixaci detail 2standard mini s fixaci detail 3