Vnitřní horizontální žaluzie

Hliníkové žaluzie stále představují jeden nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken jak plastových tak dřevěných.

ISOline

Typ ISOline je dnes nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a euro oken. Žaluzie je ovládaná řetízkem který zabezpečuje naklápění a vytahování lamel. Nosiče mohou být v barvě bílé a hnědé barvy. Tento typ může být vybaven lamelou o síle 0,18 mm v 33 barevných odstínech. Další možnost modifikace je použití lamely o šířce 16 mm v 9-ti barevných odstínech. Boční vedení je zde zajištěno silonovou strunou o průměru 0,8 mm. Celé žaluzie včetně nosičů mohou být vyrobeny z hliníku. Tato žaluzie je vhodná do vlhkého prostředí jako jsou koupelny, kuchyně a pod.

ISOlineISOline detailISOline standardISOline celostinici

ISOline LOCO

Jedná se o model produktové řady ISOLINE určené pro prakticky všechny typy plastových oken. Žaluzie se vyrábí a dodává s plechovou krycí lištou LOCO, která díky svému designu dotváří celkovou vizáž moderního interiéru. Krycí lišta je zakončena tenkými plastovými krytkami ve stejné barvě krycí lišty. Technické i estetické provedení této žaluzie ji staví do pozice jak špičkového modelu produktové řady ISOLINE, tak nejlepšího modelu žaluzie v celé typové nabídce žaluzií. Její výhodou je estetičnost a cenová dostupnost.

ISOline LOCOISOline LOCO detailISOline LOCO standardniISOlino LOCO celostinici

ISOline PRIM

Tato žaluzie je koncepčně novým nástupcem generace žaluzií ISOline a ISOline LOCO. Spojuje v sobě všechny technické přednosti těchto typů. Díky spojení horního profilu s krycí lištou v jeden celek vzniklo kompaktní řešení, které odstraňuje neduhy předchozích generací. Je ovládaná řetízkem a nabízí tradiční barevnou škálu odstínů lamel i barevného sladění horního a dolního profilu. I nadále zůstává jednoduchý způsob montáže jako u předchozí generace žaluzií. ISOline PRIM lze vyrobit i v celostínícím provedení.

ISOline PRIMISOline PRIM detailISOline PRIM celostinici

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším venkovním stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. V případě požadavku na maximální zatemnění použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt téměř dokonalý. Z dlouhodobého hlediska je výhodnější ovládání elektropohonem, které zaručuje delší životnost a umožňuje napojení různých druhů ovládací automatiky (větrné, sluneční, tepelné, časové). Součástí dodávky mohou být i horní krycí plechy.

Používané profily lamel C 65, C 80, Z 70, Z 90.

C 80C 80 detailZ 90Z 90 detail

Vnitřní látkové roletky

Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na designové řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Roletku lze umístit na křídlo okna nebo před okenní otvor. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu, do rámu nebo zavěšení na křídlo plastového okna, euro okna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

JAZZ 25 EXPERT

Textilní roletka je vhodná do rozměru 2000 x 2500mm (š x v) dle typu látky. Její provedení je bez krytu návinu, volně visící. Držáky, závaží látky a řetízek jsou v deseti barevných odstínech. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna invazivně pomoci šroubů nad okno, do ostění, na křídlo (nezmenšuje světlost).

jazz 25 expertjazz 25 expert detail

COLLETE PLUS

Textilní roletka je vhodná do rozměru 1500 x 2500mm (š x v) dle typu látky. Její provedení je s krytem návinu látky a s krycími lištami po stranách. Kryt návinu (box), krycí lišta a závaží látky jsou v barvě bílé, hnědé a v pěti dekorech renolitových fólií. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna invazivně pomoci šroubů na křídlo okna.

collete pluscollete plus detail

LEGEND

Textilní roletka je určena výhradně pro střešní okna je vhodná do rozměru 1200 x 1400mm (š x v) dle typu látky. Její provedení je s krytem návinu látky a s krycími lištami po stranách. Krycí lišta návinu, boční krycí lišty a závaží látky jsou v barvě bílé, hnědé a stříbrné. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna invazivně pomoci šroubů na křídlo okna.

legendlegend detail

Standard MINI s fixací

Zcela nový typ roletek určený k montáži na rám okna a to zcela bez vrtání. Interiérové látkové roletky Standard MINI s fixací jsou určené pro montáž do plastových a dřevěných oken.
Roletky se ovládají řetízkem, který může být umístěn vpravo nebo vlevo. Komponenty na tyto roletky jsou pouze v bílém provedení!!! Roletky Standard MINI s fixací se vyznačují jednoduchým ovládáním a obzvláště jednoduchou montáží. Závěsné držáky jsou určeny pro okna s tloušťkou rámu max. 20mm!Maximální výrobní rozměry: 1150 x 1500 mm

standard mini s fixacistandard mini s fixaci detailstandard mini s fixaci detail 2standard mini s fixaci detail 3

Vnitřní vertikální žaluzie

vertikalni zaluzie zaveseni latekVertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy.

S vertikálními žaluziemi můžete řešit i zastínění atypických prostorů ať už se jedná o trojúhelníkové nebo obloukové tvary, šikminy nebo pro okna s dvojí výškou (např. balkonová okna).

vertikalni zaluzie sikminyŠířka látek může být 127 mm nebo 89 mm. Ovládání, které je u tohoto systému možné ve čtyřech variantách, je zajištěno řetízkem a provázkem. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Jsou určené nejen k zastínění oken, ale také pro rozdělení velkých ploch, jako jsou kanceláře, haly či prostory ve školách a nemocnicích.